https://www.music-city.cz/bici/palicky-a-metlicky/hikorove-palicky/?filters%5Bbrand%5D=Pro-Mark


http://www.hallvad.cz

DRUM / HELP 
     
JE MIMO JINÉ PRO VŠECHNY KDO CHTĚJÍ S BUBNOVÁNÍM ZAČÍT, NEBO JIŽ BUBNUJÍ, ALE ZVLÁŠTĚ PAK PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ BUBNOVAT SE MNOU. NABÍZÍM JEDNODUCHOU CESTU JAK SE DO BUBNOVÁNÍ PUSTIT A NEBO SE V NĚM ZDOKONALOVAT. PŘITOM VŮBEC NEZÁLEŽÍ V KTERÝCH MÍSTECH REPUBLIKY, NEBO DOKONCE SVĚTA SE NACHÁZÍTE. STAČÍ MÍT POČÍTAČ S NAINSTALOVANÝM "SKYPE", DOBRÉ INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ A MŮŽEME ZAČÍT.  SAMOZŘEJMĚ POKUD JSI Z NEDALEKÉHO OKOLÍ, NENÍ PROBLÉM SCHÁZET SE OSOBNĚ.

NEMUSÍŠ DÁLE PROČÍTAT TYTO STRÁNKY. ROVNOU A BEZ OBAV MĚ KONTAKTUJ. O VŠEM SI MŮŽEME POPOVÍDAT OSOBNĚ.


NĚKOLIK DŮVODŮ PROČ BUBNOVAT PRÁVĚ V DRUM / HELP:


POKUD JSI TEDY NĚKDY O HODINÁCH BICÍCH UVAŽOVAL, NEBO 

JSI PRÁVĚ UVAŽOVAT ZAČAL, JSI NA SPRÁVNÉ ADRESE.


Nabízím:

VÝUKU TECHNIKY HRY PALIČKAMI. PŘEDEVŠÍM NA MALÝ BUBEN A BICÍ SOUPRAVU, S NÁSLEDNÝM VYUŽITÍM V RŮZNÝCH ŽÁNRECH HUDBY. KLADU SI ZA CÍL KAŽDÉHO ZAČÁTEČNÍKA NAUČIT PRACOVAT S RYTMEM A DÁT MU CO NEJLEPŠÍ ZÁKLADY ÚDEROVÉ TECHNIKY NA KTERÉ MŮŽE V BUDOUCNU SVOU HRU ROZVÍJET. S TĚMI POKROČILÝMI SE PAK VĚNUJEME DISCIPLÍNÁM KTERÉ JSOU PRO BUBENÍKY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. TO JSOU PŘEDEVŠÍM PEVNÝ RYTMUS A PŘESNOST. SAMOZŘEJMĚ ZDOKONALUJEME TECHNIKU, TRÉNUJEME RUDIMENTY A VĚNUJEME SE PRAKTICKÉMU VYUŽITÍ HRY NA SOUPRAVU. MÁME K DISPOZICI ZNAČNOU ZÁSOBU KVALITNÍHO NOTOVÉHO MATERIÁLU A ŠKOL. (Ne jen z Berklee College of Music). PRO TY KTEŘÍ UŽ OPRAVDU HRAJÍ JE K DISPOZICI VELICE ATRAKTIVNÍ A PRAKTICKÝ NÁCVIK DOPROVODU HUDBY RŮZNÝCH STYLŮ, TAKZVANÝ "PLAY - ALONG" . JDE O NAHRÁVKY KDE NENÍ ZAZNAMENÁNA STOPA BICÍCH A JE TEDY MOŽNÉ VYTVÁŘET MÉNĚ ČI VÍCE KOMPLIKOVANÉ BUBENICKÉ PARTY, PODLE KTERÝCH HRÁČ DOPROVÁZÍ HUDBU RŮZNÝCH STYLŮ. VŠE PAK VYPADÁ JAKO NA OPRAVDOVÉ ZKOUŠCE NEBO KONCERTĚ S KAPELOU. SNAHOU TEDY JE, KAŽDÉHO CO NEJLÉPE PŘIPRAVIT A VYBAVIT ZNALOSTMI, ABY MOHL ZASTÁVAT FUNKCI BUBENÍKA V KAPELÁCH A ORCHESTRECH ROZLIČNÝCH ŽÁNRŮ.

JEDNODUŠE MŮŽEŠ BRÁT HODINY BICÍCH STEJNĚ TAK, JAKO BY JSI NAVŠTĚVOVAL UMĚLECKOU ŠKOLU, NEBO SOUKROMÉ HODINY. S TÍM ROZDÍLEM, ŽE DÍKY ON-LINE PŘIPOJENÍ MÁŠ MAXIMÁLNÍ POHODLÍ A VŠE SE ODEHRÁVÁ Z TVÉHO DOMOVA, NEBO MÍSTA KTERÉ SI SÁM ZVOLÍŠ. VEŠKERÁ VÝUKA JE PŘIZPŮSOBENA TVÝM PODMÍNKÁM A POŽADAVKŮM. POKUD JSI ZE ŽAMBERKA NEBO JEHO OKOLÍ, SAMOZŘEJMĚ NENÍ PROBLÉM PŘIDAT SE K MÝM STÁVAJÍCÍM ŽÁKŮM A BRÁT HODINY KLASICKY, TAKZVANĚ "NAŽIVO". SNAŽÍM SE KAŽDÉMU PŘIPRAVIT TAKOVÉ PODMÍNKY, ABY SE DO MÉ "DRUM / HELP" ŠKOLY TĚŠIL, BYL SPOKOJEN A MOHL SVÉ DOVEDNOSTI CO NEJDŘÍVE VYUŽÍT V PRAXI.


Nápad s bubnováním prostřednictvím "Skype" se zrodil v hlavě mého kamaráda, který se chtěl na bicí naučit, ví že jsem bubeník, bicí učím, ale bydlíme 80 km od sebe. Napadlo jej, že v době kdy se na dálku dělají složité operace ve kterých jde o lidské životy, nebo se takto vyučují cizí jazyky, nemůže být problém učit na dálku bubnovat. Trochu jsem nad tím popřemýšlel, vybavil jsem se potřebnou technikou a pustili jsme se do toho. Po doladění několika detailů jsme k radosti nás obou zjistili, že to nádherně funguje. Dokonce se ukázalo, že v

mnohých ohledech má tento způsob oproti výuce takzvaně "naživo" výhody.

No a když už jsme to takhle rozchodili, byla nasnadě myšlenka, že se tento způsob výuky může hodit 

každému kdo

má o bubnování zájem.


O NÁSTROJI:
Klasický buben a kompletní souprava jsou pro hraní a nácvik samozřejmě ideál, ale není to bezpodmínečná nutnost. Bubeníci mají obrovskou výhodu v tom, že pokud se rozhodnou cvičit, vystačí si s paličkami, bubínkem třeba z bazaru a nebo cvičným padem. Toto lze pořídit za pár korun a každý kdo již hraje mi dá za pravdu, že jenom s tímto vybavením máme na dlouhé roky a vlastně na celý život o zábavu postaráno. V dnešní době dokonce ani není problém s tím, že bychom hlukem obtěžovali okolí, protože na trhu je spousta všemožných padů, trenažérů a cvičítek, která nám umožňují trénovat, aniž bychom kohokoliv naší hrou obtěžovali. Proto tedy nedostatek prostoru kam soupravu postavit, obava z vynaložených prostředků na pořízení nástroje, bydlení v paneláku atd... nejsou překážky proto, abychom mohli na bicí cvičit a navštěvovat lekce. S pořízením nástroje a nebo s tím na co v Drum / Help hrát je to opravdu jednoduché a v případě zájmu rád pomohu a poradím.
     
ŽÁČEK ZDENDA - 10 let bubnuje rok a půl:


NENÍ TŘEBA Z TOHO DĚLAT VELKOU VĚDU. BUBNBOVÁNÍ JE RADOST A PROČ I TY BY JSI NEMOHL MÍT TALENT? 

JSI-LI ROZHODNUT, VÁHÁŠ, NEBO MÁŠ-LI NĚJAKÝ DOTAZ, STAČÍ MNE JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM KONTAKTOVAT.Píši o sobě nerad, ale chápu že někoho může zajímat kdo jsem.


JE UČITEL NUTNÝ?                                          JAK TO V DRUM / HELP CHODÍ?

         
                                    
                
   
Podřízené stránky (1): - TRIČKA